- Alle producten zijn toegevoegd aan uw winkelmandje.
- Aanbiedingen
- Muizen
- Ratten
- Spinnen
- Vogels
- Mollen
- Marterachtigen
- Houtworm / boktor
- Vossen
- Wild
- Konijnen
- Katten
- Slakken
- Zonnepaneel en dakpanbescherming
- Bloedluis
- Vliegende insecten
- Kruipende insecten
- Ongedierte op planten en in gazon
- Alles Tegen Onkruid
- Meststof, zaad en grond
- Accessoires en reserve onderdelen
- Merken
Waarom AllesTegenOngedierte.nl
Recent bekeken
![]() |
Sterke zwarte kunststof lijmval 2 stuks
Bekijk product
|
AllesTegenOngedierte.nl Sterke zwarte kunststof lijmval met lokgeur 25 x 12,5 cm | 2 stuks
- Artikelcode ATO-0815
-
Beschrijving
-
Specificaties
Doeldier: Ratten, muizen en kruipende insecten Plantsoort: Toepassing: Bestrijdingsmethode: Lijmval Levend vangende methode: Nee Dodelijke bestrijding: Ja Geschikt voor meerdere dieren: Ja Geschikt voor gebruik buitenshuis: Nee Geschikt voor gebruik binnenshuis: Ja Inhoud / gewicht product: 2 vallen Formaat product: 25 x 12,5 cm Inhoud verpakking: Werkzame stof: Verbruik: Voorwaarden gebruik: n.v.t. Extra informatie: -
General Product Safety Regulation
-
Beschrijving
Sterke zwarte kunststof lijmval 2 stuks is een gebruiksklare kleefval voor het signaleren en wegvangen van kruipende insecten binnenshuis. De stevige kunststof basis blijft goed vlak liggen en de extra sterke kleeflaag houdt insecten vast zodra zij over het vangoppervlak lopen. Dankzij de compacte afmetingen kunt u de lijmval eenvoudig plaatsen langs wanden, onder kasten en op andere beschutte plaatsen waar insectenactiviteit wordt waargenomen.
Specificaties
- Model: Zwarte kunststof lijmval
- Beschikbare varianten: Verpakking met 2 vallen
- Afmetingen: 25 x 12,5 cm per val
- Kleur: Zwart
- Materiaal: Kunststof met sterke kleeflaag
- Toepassing: Kleefval voor kruipende insecten binnenshuis
- Geschikt voor: Kruipende insecten op droge, beschutte locaties
Productbeschrijving
Een lijmval is vooral praktisch wanneer u wilt vaststellen waar kruipende insecten zich verplaatsen. Insecten lopen vaak langs muren, plinten, kasten en andere vaste randen. Door de lijmval juist op deze looproutes te plaatsen, vergroot u de kans dat passerende insecten over het kleefoppervlak lopen.
De zwarte kunststof lijmval heeft een formaat van 25 x 12,5 cm en wordt geleverd als set van twee. Hierdoor kunt u meerdere mogelijke probleemplaatsen tegelijk controleren. De kunststof ondergrond geeft de val meer stevigheid dan een dunne kartonnen kleefplaat en helpt voorkomen dat het vangoppervlak omkrult.
De kleeflaag is voorzien van een lokgeur. Hierdoor is geen chemisch bestrijdingsmiddel nodig om het vangoppervlak zijn werking te geven. Onze ervaring leert dat de plaatsing minstens zo belangrijk is als de kleefkracht zelf. Een lijmval midden in een open ruimte levert doorgaans minder resultaat op dan een val die direct tegen een plint of langs een bekende looproute ligt.
Let op: gebruik deze lijmval in Nederland niet voor het vangen van ratten of muizen. Het vangen van knaagdieren met lijmplaten is niet toegestaan en veroorzaakt ernstig dierenleed. Kies voor ratten en muizen een wettelijk toegestane mechanische val, vangkooi of weringsoplossing.
Gebruik
Verwijder de beschermende verpakking zonder het kleefoppervlak met uw handen aan te raken. Plaats de lijmval horizontaal op een droge en vlakke ondergrond, bij voorkeur direct tegen een wand, plint of andere rand waar insecten zich verplaatsen. Geschikte locaties zijn bijvoorbeeld achter apparatuur, onder kasten, langs opslagrekken of in donkere hoeken.
Gebruik meerdere vallen wanneer u niet precies weet waar de insecten vandaan komen. Controleer de lijmvallen regelmatig. Een volle, sterk vervuilde of stoffige lijmval moet worden vervangen omdat vuil en stof de kleefkracht verminderen.
Plaats het product niet op vochtige plaatsen en voorkom contact met stof, olie en losse materialen. Buitenbereik van kinderen en huisdieren houden. Gebruik dit product veilig. Lees vóór gebruik het etiket en de productinformatie zorgvuldig.
Samenstelling
De val bestaat uit een stevige zwarte kunststof basis met een sterk klevend vangoppervlak en lokgeur. Het product bevat geen rodenticide en werkt mechanisch doordat passerende insecten aan het kleefoppervlak blijven vastzitten.
Onderhoud
De lijmval zelf heeft geen onderhoud nodig. Controleer het vangoppervlak regelmatig op insecten, stof en vuil. Vervang de val wanneer een groot gedeelte van de lijmlaag bedekt is of wanneer de kleefkracht merkbaar is afgenomen. Bewaar ongebruikte vallen koel, droog en buiten direct zonlicht.
Eigenschappen
- Sterke kleeflaag voor het vasthouden van kruipende insecten
- Stevige kunststof basis die goed vlak blijft liggen
- Groot vangoppervlak van 25 x 12,5 cm per val
- Set van twee voor controle van meerdere locaties
- Met lokgeur voor extra aantrekkelijkheid
- Gebruiksklaar en zonder elektrische aansluiting
- Geschikt voor droge binnenruimtes
Tips van AllesTegenOngedierte.nl
- Plaats de lijmval direct tegen een wand of plint. Veel kruipende insecten vermijden open ruimtes en bewegen juist langs vaste randen.
- Gebruik meerdere vallen als monitoringspunten. Zo ziet u sneller in welk gedeelte van de ruimte de activiteit het grootst is.
- Uit ervaring weten wij dat stof een van de grootste vijanden van een lijmval is. Plaats de val daarom niet direct naast stoffige ventilatoren, werkbanken of open buitendeuren.
- Controleer bij terugkerende insectenproblemen ook naden, kieren, leidingdoorvoeren en voedselbronnen. Alleen wegvangen neemt de oorzaak van een plaag niet altijd weg.
- Gebruik deze lijmval in Nederland niet om muizen of ratten te vangen. Gebruik voor knaagdieren een daarvoor toegestane klem, vangkooi of weringsmethode.
Handig mee te bestellen
- Rattenval – een mechanische en gifvrije oplossing wanneer u daadwerkelijk ratten wilt bestrijden.
- Ratten vangkooi – geschikt wanneer u ratten levend wilt vangen met een mechanische kooi.
- Knaagdierwerende deurstrip 1 meter x 30 mm – helpt voorkomen dat muizen en ratten via kieren onder deuren naar binnen komen.
Wat zegt de fabrikant
De zwarte kunststof vallen combineren een stevige kunststof ondergrond met een extra sterke kleeflaag en lokgeur. | AllesTegenOngedierte.nl
Veilig gebruik
- Gebruik de lijmval uitsluitend waarvoor dit volgens de plaatselijke wetgeving is toegestaan.
- Gebruik lijmplaten in Nederland niet voor het vangen van ratten of muizen.
- Buiten bereik van kinderen en huisdieren plaatsen.
- Voorkom direct huidcontact met het kleefoppervlak.
- Plaats uitsluitend op droge, stabiele en beschutte oppervlakken.
- Controleer geplaatste vallen regelmatig.
Veelgestelde vragen
- 1. Hoe groot is de kunststof lijmval?
- Iedere lijmval is ongeveer 25 x 12,5 cm groot. De verpakking bevat twee vallen.
- 2. Waar kan ik de lijmval het beste plaatsen?
- Plaats de lijmval op droge plaatsen langs muren, plinten, kasten en andere randen waar kruipende insecten zich verplaatsen. Een beschutte looproute werkt doorgaans beter dan een open plek midden in een ruimte.
- 3. Kan ik deze lijmval voor ratten gebruiken?
- Nee. Hoewel dit product van oorsprong als rattenlijmval wordt aangeboden, mag een lijmplaat in Nederland niet worden gebruikt om ratten te vangen. Kies daarvoor een toegestane rattenklem, vangkooi of weringsoplossing.
- 4. Mag ik de lijmval voor muizen gebruiken?
- Nee. Ook het vangen van muizen met een lijmplaat is in Nederland niet toegestaan. Gebruik voor muizen een geschikte mechanische muizenval of een andere wettelijk toegestane methode.
- 5. Heeft de lijmval een lokgeur?
- Ja. Het vangoppervlak is voorzien van een lokgeur die het product aantrekkelijker maakt voor passerend ongedierte.
- 6. Moet ik extra lokaas toevoegen?
- Voor gebruik tegen kruipende insecten is extra lokaas normaal gesproken niet nodig. Een strategische plaatsing op de looproute is belangrijker.
- 7. Kan de lijmval buiten worden gebruikt?
- De val is vooral geschikt voor droge binnenruimtes. Regen, condens, vuil en stof kunnen de kleefkracht sterk verminderen.
- 8. Hoe vaak moet ik de lijmval controleren?
- Controleer de val regelmatig, zeker wanneer u deze gebruikt om insectenactiviteit te monitoren. Zo ziet u snel waar de meeste activiteit plaatsvindt en wanneer vervanging nodig is.
- 9. Wanneer moet ik de lijmval vervangen?
- Vervang de val wanneer het kleefoppervlak grotendeels gevuld, stoffig of vervuild is, of wanneer de lijmlaag duidelijk minder goed kleeft.
- 10. Wat kan ik doen als ik ratten of muizen aantref?
- Begin met het verwijderen van voedselbronnen en het afdichten van kieren en openingen. Gebruik daarna zo nodig mechanische vallen. Een goede aanpak combineert wering, hygiëne, monitoring en pas daarna bestrijding.
Samenvatting
De sterke zwarte kunststof lijmval 25 x 12,5 cm wordt geleverd als set van twee en biedt een eenvoudig vang- en monitoringsmiddel voor kruipende insecten in droge binnenruimtes. De stevige kunststof basis, grote kleefzone en lokgeur maken de vallen praktisch voor plaatsing langs wanden, plinten en andere looproutes. Gebruik lijmvallen in Nederland niet voor het vangen van ratten of muizen en kies voor knaagdieren een wettelijk toegestane mechanische of werende oplossing.
| Doeldier: | Ratten, muizen en kruipende insecten |
| Plantsoort: | |
| Toepassing: | |
| Bestrijdingsmethode: | Lijmval |
| Levend vangende methode: | Nee |
| Dodelijke bestrijding: | Ja |
| Geschikt voor meerdere dieren: | Ja |
| Geschikt voor gebruik buitenshuis: | Nee |
| Geschikt voor gebruik binnenshuis: | Ja |
| Inhoud / gewicht product: | 2 vallen |
| Formaat product: | 25 x 12,5 cm |
| Inhoud verpakking: | |
| Werkzame stof: | |
| Verbruik: | |
| Voorwaarden gebruik: | n.v.t. |
| Extra informatie: |
General Product Safety Regulation (GPSR)
De verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU zorgt voor het nakomen van verplichtingen op het gebied van productveiligheid. De gegevens hieronder zijn dus géén contactgegevens van ons en niet bedoeld voor vragen of klachten. Je kunt een artikel ook niet terugsturen naar dit adres. Als je specifieke vragen hebt over dit artikel of de levering ervan (anders dan over productveiligheid of de herkomst), neem dan contact met ons op.
| Naam: | Qchem |
| Emailadres: | [email protected] |
| Telefoonnummer: | +31 251233025 |
| Landcode: | NL |
| Stad: | Heemskerk |
| Adres: | De Trompet 1918 |
| Postcode: | 1967DB |



